Jak używać samoopalacza by nie robić plam?

Wszyscy wiemy, że samoopalacz może być trochę niechlujny, ale dzięki kilku prostym środkom ostrożności możesz uniknąć plam na swoich ulubionych ubraniach.

 

Samoopalacz to świetny sposób na uzyskanie naturalnie wyglądającego złotego blasku, który jest idealny na wiosnę i lato. Najczęstszą skargą na samoopalacz jest bałagan, który pozostawia, ale kilka prostych wskazówek może pomóc wyeliminować te plamy.

 

Jednym z najprostszych sposobów na uniknięcie poplamienia ubrań jest nakładanie go w wannie lub pod prysznicem. Dzięki temu produkt do opalania nie będzie spływał po nogach i trafiał na ubrania, gdy będziesz wstawać. Można również umieścić trochę plastiku wokół podstawy wanny, lub owinąć stary ręcznik wokół stóp, aby chronić je przed kroplami, ale staraj się nie dostać żadnego plastiku dotykając skóry podczas stosowania.

 

Ludzie często martwią się, że podczas stosowania samoopalacza na nogi ich stopy poplamią buty lub skarpetki. Aby temu zapobiec, załóż na stopy stare skarpetki lub nałóż na nie trochę wazeliny przed założeniem skarpetek.

 

Po zakończeniu nakładania produktu, ważne jest, aby natychmiast wszystko zmyć. Nawet niewielka ilość roztworu opalającego pozostawiona na skórze na noc może poplamić pościel i poszewki na poduszki. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://stylishbasket.pl/ .