Jaką sukienkę na wesele dla 30- latki?

Weselna kreacja dla 30- latki powinna być skromna i prezentować się w sposób estetyczny. Należy zrezygnować z wyciętych dekoltów, z mini, ponadto dobrze by kreacja pozbawiona była zbyt wielu ornamentów.

Jaka będzie najlepsza sukienka dla 30- latki na wesele? Sprawdzi się prosta sukienka o nowoczesnej formie, która podkreśli atuty oraz zniweluje mankamenty. Dla kobiet z dużym brzuchem, doskonałym rozwiązaniem okażą się sukienki typu empire. Panie o skromniejszym biuście powinny postawić na luźniejszy model, ze wstawką w pasie. Panie noszące rozmiar plus size powinny zdecydowanie postawić na model rozkloszowany. Panie powinny zadbać, by noszone przez nie sukienki na wesele nie przyćmiły tej noszonej przez pannę młodą, gdyż będzie to odebrane jako nietakt i faux-pas.

Jaki kolor sukienki na wesele? Panie powinny postawić na pastele, które zawsze są dobrze widziane na ślubach. Pięknie prezentują się sukienki w kolorze morskim, eleganckie są złote, ślicznie prezentują się kobaltowe i granatowe. Sukienki na wesele nie powinny być w kolorach czarnym oraz w białym. Biel jest zarezerwowana dla panny młodej, czerń wygląda nazbyt poważnie, smutno.

Na co postawić, na klasykę, czy na ciekawy, oryginalny fason? Oryginalny fason podkreśli ciekawą osobowość kobiety, klasyka będzie rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, pozwalającym na kilkukrotne założenie wybranej sukni z wybranymi dodatkami. Zawsze wskazany będzie umiar, gdy decydujemy się ukazać uda, to pokażmy ich 1/3 całości. Na weselach najlepiej sprawdzają się sukienki typu midi, są praktyczne i gustowne.