Przydatne aplikacje dla wędkarzy

Istnieje wiele aplikacji dla wędkarzy. Oto lista przydatnych aplikacji dla społeczności wędkarskiej.

RipTide – Poręczna aplikacja, która oblicza pływy i fazy księżyca. Ta aplikacja zawiera również mapę jezior w pobliżu, a także możesz użyć „Snap Markers”, aby dodać własne miejsca dla przyszłych odniesień. To narzędzie jest dostępne zarówno w wersji na iPhone’a, jak i na Androida, więc nie ma wymówki, by nie mieć go na swoim telefonie!

Fishbrain – Ta aplikacja pozwala na wprowadzanie danych o połowach. Pozwala organizować ryby według gatunków i rejestrować informacje takie jak długość, waga, data, godzina, lokalizacja, przynęta i inne. Możesz nawet przesłać zdjęcia swojego połowu za pomocą tej aplikacji! Fishbrain ma również dostępną wersję androidową.

Fishidy – Aplikacja Fishidy pozwala wędkarzom znaleźć najlepsze raporty połowowe na całym świecie. Raporty te zawierają szczegóły, takie jak rodzaj złowionych ryb, wielkość złowionych ryb, warunki pogodowe i więcej! Dostępne są zarówno wersje na iPhone’a, jak i na Androida.

Możesz uzyskać te aplikacje za pośrednictwem iTunes lub Google Play na swoim smartfonie lub tablecie. Większość z tych aplikacji jest darmowa lub kosztuje 1$ lub mniej! Jeśli jesteś wędkarzem to może być właśnie to, czego potrzebujesz. Więcej artykułów związanych ze sportem znajdziesz na stronie https://bizsport.pl/ .