Aplikacje przydatne w kuchni

Na iPada dostępnych jest wiele aplikacji, które mogą być przydatne w kuchni. Aplikacje te zostały wybrane, ponieważ uznano, że są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i pomocne podczas gotowania. Czasami nie ma substytutu dla starej dobrej książki z przepisami, ale te aplikacje mogą pomóc usprawnić proces gotowania lub pieczenia, gdy używasz ich z urządzeniem typu tablet.

 

Gotowanie Planner + Recipe Book – Jest to aplikacja, która pozwala użytkownikowi stworzyć listę przepisów na tydzień, a następnie zbudować swoją listę spożywczą z tych przepisów. Lista spożywcza jest następnie łatwo można wyeksportować z aplikacji, więc może być stosowany w każdym głównym supermarkecie. Aplikacja zawiera również przewodnik po zakupach, który mówi, jakie składniki powinny być zakupione razem, jak również wskazówki, jak przechowywać pewne składniki w celu przedłużenia okresu trwałości.

 

The Kitchn – The Kitchn to blog internetowy skierowany do nowoczesnych kucharzy domowych, którzy chcą wprowadzić wygodę do swojej kuchni bez poświęcania jakości lub smaku. Zapewnia zalecenia dotyczące produktów, począwszy od urządzeń i naczyń kuchennych do pojemników do przechowywania żywności i środków czyszczących. Zawiera również przepisy, artykuły, filmy i podcasty.

The Joy Of Cooking – Jest to jedna z najbardziej kompletnych książek kucharskich dostępnych obecnie. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://smartzilla.pl/.