Czy warto się zdecydować na implanty stomatologiczne?

Choroba dziąseł, urazy, jak i także próchnica to tylko niektóre z przyczyn utraty zębów i osób dorosłych. Aby się cieszyć pięknym oraz zdrowym uśmiechem, należy zęby pielęgnować odpowiednio, a do tego odwiedzać regularnie gabinet stomatologiczny. Ostatecznością są implanty Lublin.

Implanty zębowe są doskonałą alternatywą dla braków korzeni. Ze strony dentystów propozycja wszczepienia implantów pojawia się najczęściej w sytuacjach, w których pacjent ma pojedyncze braki w swoim uzębieniu, braki wielozębowe czy też nie ma w ogóle zębów. Niestety najczęściej z uwagi na koszty zabiegu, a do tego lęk przed nim pacjenci rezygnują ze wszelkich możliwości poprawy znacznej swojego komfortu, a do tego szansy na naprawdę zdrowy uśmiech. Dzięki rozwiązaniom wielowymiarowym w gabinetach stomatologicznych są akceptowane formy płatności pod postacią systemu ratalnego. Tym samym na implanty pozwolić może sobie więcej osób.

Implant zęba jest nie tylko znakomitą okazją do uzupełnienia braków, ale także w dalszej perspektywie opcja wykonania pełnych protez na implantach. Tak naprawdę implanty są substytutem korzeni naturalnych zęba, przy czym pacjenci z pewnością nie zauważą żadnej różnicy w funkcjonowaniu na co dzień po ich założeniu.

Cel najważniejszy zabiegu wstawienia implantów to odtworzenie całkowite funkcji naturalnych żucia u pacjenta oraz przywrócenie absolutnego komfortu, uśmiechu, swobody mówienia, a do tego pielęgnacji bezproblemowej. Dzięki temu zabiegowi pacjent uzyskuje trwały, jak i także estetyczny efekt z wyłączeniem konieczności szlifowania naszych zębów. Z efektu końcowego będziemy na pewno w stu procentach zadowoleni.