Pralka w kuchni – jak to zrobić?

Z zamiarem zaoszczędzenia miejsca w pralni w małym mieszkaniu, wiele osób decyduje się teraz na umieszczenie pralki w kuchni. Jest to świetny pomysł, ale tylko wtedy, gdy jesteś skłonny zrezygnować z trochę miejsca na ladzie i utrzymać wszystko schludne i zorganizowane.

 

Spróbuj wyczyścić swoje szafki i szuflady, zanim zaczniesz. Usuń wszystkie przedmioty, których nie potrzebujesz na co dzień i albo umieść je w innym miejscu w domu, albo przechowuj je gdzie indziej. Musisz również ustalić, gdzie będziesz umieszczać pralkę i suszarkę. Upewnij się, że będą miały wystarczająco dużo miejsca do pracy – urządzenia powinny móc się w pełni otworzyć, nie uderzając w nic innego.

 

Jeśli masz miejsce, spróbuj zbudować platformę dla swoich urządzeń z drewna, która pozwoli Ci podnieść je z podłogi. Dzięki temu zyskasz więcej miejsca na blacie i lepszy sposób na czyszczenie pod nimi. Jeśli nie masz żadnej wolnej tarcicy, rozważ usunięcie zlewu i zainstalowanie pojedynczego kranu nad pralką/suszarką.

 

Jeśli twoje urządzenia są w dobrym stanie, może być możliwe, aby podnieść je na szczycie istniejących szafek lub szuflad (lub odwrotnie), aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca na podłodze, podczas gdy nadal jest w stanie korzystać z większości z nich. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://roomstour.pl/ .