Znalezienie właściwej szkoły dla utalentowanego studenta

Jeśli jesteś gotowy na zmianę i jesteś gotowy, aby umieścić swoje dziecko w szkole, gdzie będzie się wyróżniać, nadszedł czas rozważać jedną z licznych prywatnych szkół prywatnych w North Shore, MA.

Identyfikowanie specjalnego studenta

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć w edukacji Twojego dziecka jest Twoje dziecko. Dzieci bardzo różnią się od siebie, a niektóre mają specjalne potrzeby. Niektóre dzieci są autystyczne, inni uczą się wyzwań, a inni są niezwykle zdolni. Chociaż wszystkie te dzieci są ważne i specjalne, nie wszyscy mogą rozwijać się w tym samym środowisku. Ze względu na fakt, że większość rodziców dzieci mających specjalne wykształcenie jest świadomych tych szczególnych potrzeb, ważne jest, aby pomóc rodzicom dzieci zdolnych do określenia, czy ich dziecko jest rzeczywiście utalentowane i jakie specjalne potrzeby tworzy.

Identyfikacja upartego dziecka

Objawy, że Twoje dziecko jest utalentowane, obejmuje specjalny talent, uderzając o kamienie milowe w dobrym czasie przed innymi dziećmi w ich wieku i zadając wiele pytań przez cały czas, wśród wielu innych. Powodem jest zidentyfikowanie utalentowanych dzieci, ponieważ wiele razy mogą oni mieć poważne problemy w szkole z powodu nudy. Zbyt często nauczyciele szkół publicznych oznakują dzieci z upominkami jako uczniowie problemowi i przekonują rodziców, że muszą być lekarstwem, kiedy dzieci naprawdę potrzebują to wyzwanie. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko może być utalentowane, skontaktuj się z specjalistą ds. Rozwoju dziecka i poproś go o ocenę; Ich szczęście i sukces zależą od niego.

Znajdź właściwą szkołę

Tak więc, gdy dziecko zostanie zidentyfikowane jako utalentowane, co robisz dalej? Znajdziesz odpowiednią szkołę. Tylko dlatego, że szkoła jest prywatna lub szczególnie dobrze zarządzana karta nie oznacza, że ​​jest ona odpowiednia dla każdego uzdolnionego ucznia. Jedną z rzeczy, które warto szukać, kiedy próbuje się umieścić utalentowane dziecko, jest szkoła, która koncentruje się na umiejętności mistrzowskich, a nie na ocenach. W dobrej szkole dzieci nie mogą być średnio na niczym. W dobrej szkole nauczyciele wprowadzili czas i wysiłek potrzebny, aby pomóc swoim studentom opanować każdą koncepcję w programie nauczania.

Co oznacza „zaangażowany”

Innym znakiem wielkiej szkoły jest to, że dzieci są zaangażowane w proces uczenia się. Dzieci nie uczą się dobrze, kiedy są utkane za biurkiem, w którym wykłada się! Dobra szkoła podkreśla praktyczne i praktyczne wykształcenie oraz odkrywa sposoby, aby uczniowie mogli poznać pojęcia w programie nauczania. Jednym z przykładów, jak dobra szkoła angażuje swoich uczniów, jest umożliwienie im nauczania się nawzajem. Ostatecznym wyrazem mistrzowskiego pojęcia jest możliwość uczenia tej samej koncepcji lub umiejętności innym studentom.

Inny rodzaj „Ageism”

Wraz z nauczaniem jest organizacja w klasie. W szkołach publicznych klasy organizowane są według wieku, co jest absurdalne. Tylko dlatego, że ktoś ma 6 lat nie oznacza, że ​​powinien być w stanie dodać, ale kto nie ma 5 lat! To absurdalne! W dobrych szkołach prywatnych w North Shore w stanie Massachusetts, sale lekcyjne obejmują dzieci w różnym wieku. Pomaga to zarówno społecznie, jak i akademickim. Podczas gdy niektórzy studenci mogą być silni w wielu różnych dziedzinach, zazwyczaj jeden lub dwa są nieco trudniejsze. W wielowiekowej klasie wyzwania te nie są problemami, ponieważ wszyscy są już w innym miejscu.