Prywatny detektyw oraz jego usługi

Jest bardzo dużo sytuacji, w którym będzie nam potrzebna pomoc detektywa. Jedną z nich może być taka, gdzie jest konieczna obserwacja całodobowa tak zwanego figuranta, a uzyskane informacje będziemy chcieli przedstawiać w sądzie jako pewne dowody. Przykładem może być rozprawa rozwodowa. Sąd wezwać może detektywa, aby przedstawił pod przysięgą dokładny opis prowadzonych działań, kiedy i gdzie materiał dowodowy uzyskał. Obserwacja całodobowa jest bardzo trudna, ale do wykonania samodzielnie, o ile jeden z figurantów, ale gdy pod obserwacją osób ma być kilka, to jest to już fizycznie niemożliwe. Na pewno detektyw Warszawa będzie tutaj idealnym wyjściem z sytuacji.

Detektyw Warszawa nie ma ogólnodostępnego cennika. Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnej wyceny. Wszystko jest zależne od koniecznych do zaangażowania sił, czasu trwania obserwacji oraz użycia sprzętu specjalistycznego. Jednak są to spore wydatki, a dzień obserwacji się waha pomiędzy 750 a 2000 złotych. Gdy sobie nie możemy na taki wydatek pozwolić, to będziemy musieli sprawy wziąć w swoje własne ręce.

Na pewno odpowiednim posunięciem jest konsultacja planowanych działań z prawnikiem. Chodzi o to, aby nie stanąć samemu w kolizji z prawek i nie pogorszyć swojej sytuacji dodatkowo. Kolejny krok to zaplanowanie działań oraz zakup odpowiedniego sprzętu. Może się okazać, że wystarczy dyktafon, ale może także być tak, że zaawansowany sprzęt także będzie konieczny. Nie bójmy się zrobić pierwszego kroku.